Naše PRÁCE

GFS pravidelná správa sociálních sítí

Pro našeho klienta GFS spravujeme pravidelně sociální sítě s jasně danou strategií k oslovení nových klientů a šíření finanční gramotnosti a celkovému zvýšení povědomí značky Komunikace probíhá na Facebooku, Instagramu
a LinkedInu.

Zapojujeme pro klienta všechny formáty od reels videí až po soutěže, které zvyšují dosah a povědomí o značce. O výsledcích se můžete přesvědčit sami!

GFS Intro summit

K velkolepé akci patří i velkolepé přivítání. Pro GFS Summit jsme připravili návštěvníkům intro, které až bere dech. Pokud chcete i vy ohromit, zvládneme si s tím poradit

OK KLIENT LinkedIn

OK KLIENT je brokerpoolová společnost pro kterou je klíčové komunikovat mezi ostatní profesionály na sítích. Jedna z hlavních platforem je právě místo, které slouží především jako pracovní sociální síť. LinkedIn. Skrze společné síly jsme dosáhli ve výzkumu EMA Data největšího růstu na LinkedIn v oblasti brokerpoolů.

OK REAL ESTATE Rezidence u Aničky

S naším klientem OK REAL ESTATE jsme se domluvili na podpoře realitního projektu Rezidence u Aničky. Kampaň trvala 3 měsíce a dosáhla 1 600 000 a 15 000. Tvořili jsme i kreativu, která měla přilákat potenciální zájemce o bydlení v této nádherné lokaci.

Avant Financial Group

Nebojíme se jít ani do tisku! Od Avant Financial Group jsme dostali challenge grafické úpravy prodejního teaseru. Čekalo nás celkem 21 stránek kompletní grafické přípravy ve kterém jsme představili všechny firmy a projekty našeho klienta.

Landing page

Pro klienta GFS jsme připravovali i několik variant landing pages, které sloužily primárně pro nábor a služby. Každou landing page doprovázela i daná kampaň na sociálních sítí. Pomocí strategie a zacílení a formulářů na landing page se snažíme docílit kvalitních zájemců.

Hewer

V RISE rádi pomáháme a tak jsme se domluvili s pečovatelskou službou Hewer, že jim pomůžeme rozšířit povědomí o jejich značce v Královéhradeckém kraji. Připravili jsme kampaň, která zasahovala offline i online a komunikovala hlavní benefity služby a změny personálu v celém kraji.

Lukáš Lichtenberk Podcast

Podcasty patří mezi největší trendy posledních let. Pro našeho klienta zajišťujeme kompletní přípravu, nahrávání a distribuci na všechny platformy. Máte zájem o vlastní podcast? Stačí nám napsat, připravíme místo, nastavíme mikrofony a můžeme nahrávat!